Reference mých klientů zveřejněných na stránkách RE/MAX:

10/10
"Paní Veronika Vágnerová je profesionálka ve svém oboru a zároveň jí nechybí skvělý lidský přístup. Vše ohledně prodeje bytu skvěle zařídila, co slíbila, splnila. Profesionální, milá, ochotná, trpělivá a férová. Mohu jen doporučit a za vše poděkovat."
10/10
"Paní Vágnerová vykonává svou práci na 100%. Se vším mě seznámila, připravila a zařídila. Vstřícné, bezproblémové a rychlé jednání, průběžně mě informovala o stavu prodeje nemovitosti. Velice oceňuji také kompletní servis veškeré administrativy. Naprostá spokojenost. Děkuji. Všem doporučuji."
10/10
"Paní Vágnerová mi velmi pomohla jak při koupi bytu, tak při jeho následném pronájmu. Vždy pracovala rychle, pečlivě s profesním i lidským přístupem. O každém kroku mě vždy informovala, trpělivě vysvětlovala a naše schůzky podřizovala mým časovým možnostem. Paní Vágnerovou mohu opravdu doporučit"
9/10
"S paní Vágnerovou jsem byla velmi spokojená. Byt krásně zařídila, aby vypadal zabydleně a hezky. A to určitě přispělo k tomu, že se pronajal. O všem mě informovala a snažila se mi to vysvětlit. Vzhledem k tomu, že jsem byt pronajímala poprvé, tak jsem o tom nic nevěděla. Některé věci, co zařizovala, byly dle mého i nad rámec obsahu její práce. Určitě bych paní Vágnerovou doporučila dál a v případě potřeby ji ráda využiji znovu."
10/10
"Paní Vágnerová nám velmi pomohla s prodejem pozemku, který bychom sami zřejmě prodali za mnohem menší částku. Velmi si ceníme i pomoci při zjišťování informací i povolení na úřadech, což také urychlilo přípravu k prodeji a navíc naše schůzky se zásadně podřídili našim časovým možnostem. Velmi p.Vágnerovou doporučujeme !"
10/10
"S prací paní Veroniky Vágnerové jsem byla velice spokojena. Od počátečního home stagingu, tvoření smluv přes vyklízení sklepů až po konečný prodej bytu, vždy pracovala pečlivě, rychle, informovala nás o každé svém kroku, vysvětlovala, radila, pomáhala. Její služby hodnotím jako velice profesionální, lidské a hlavně účinné. Byt prodala velmi rychle, nezatěžovala nás zbytečnostmi, měla naši stoprocentní důvěru a tu nezklamala. Vřele ji doporučuji dál jako člověka na svém místě."
10/10
"Makléřka se prodejem zabývala a informace posílala, když se něco dělo. Spolupráce byla výborná."
10/10
"Rychlé informace o aktuální situaci."
10/10
"Makléřka má schopnost jednat věcně, profesionálně a efektivně, plní zadání klienta, má dostatek nezbytných zkušeností."
10/10
"Realitní makléřka vše zajistila a celému obchodu věnovala maximum úsilí. Doporučila mi prodejní cenu a jakým způsobem byt prezentovat. Prázdný byt vybavila a vkusně upravila pro nafocení a prohlídky. Vše ochotně vysvětlila a o každém kroku mě okamžitě informovala. Obchod proběhl v pořádku a vyřídila za mne i přepis energií na nového majitele. Byl jsem spokojen, doporučuji."
10/10
"Rychlost, spolehlivost, průběžná informovanost o jednotlivých krocích prodeje a vstřícnost a ochota je kdykoliv vysvětlovat, pocit bezpečí, že se vše děje tak, jak má, příjemné a milé vystupování, hezký vzhled......Tak nějak si představuji úspěšného realitního makléře."
10/10
"Vše bylo bez komplikací"
10/10
"S prodejem bytu jsem byla velice spokojena.Realitní makléřka nám vše dobře vysvětlila.Vřele doporučuji."
10/10
Bez slovního hodnocení zákazníka.
10/10
"Makléřka mi ochotně vysvětlovala vše, co je třeba udělat a proč. O probíhajících krocích a změnách mne průběžně informovala telefonicky nebo sms, dle toho jak jsme se aktuálně domluvily. Výborná komunikace, skvělá péče o zákazníka."
10/10
Bez slovního hodnocení zákazníka.
10/10
"Vše probíhalo velmi rychle a profesionálně. Paní Vágnerová se o vše postarala a já jen podepisoval připravené dokumenty."